Yalıkavak Yelken Kulübü
Yalıkavak Yelken Kulübü

03-09 Nisan tarihleri arasında Urla'da gerçekleşen TYF Milli Takım Seçme Yarışları sonuçlandı

Yalikavak
10.04.21 01:30 AM Comment(s)

The face of the moon was in shadow

03-09 Nisan tarihleri arasında Urla'da gerçekleşen TYF Milli Takım Seçme Yarışlarında Optimist Junior Genel ve Optimist Junior Kızlar'da Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Derin Bartan ve Türkiye 2.'si olan sporcumuz Ariela Rudrovskaya'yı ve antrenörümüz Necdet Gürsel'i tebrik ederiz. Tüm takımı kutlar başarılarının devamını dileriz.

Optimist Junior Genel kategorisinde Yalıkavak Yelken Kulübü’nden Derin Bartan birinci, aynı kulüpten Ariela Rudkovskaya ikinci, B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi’nden Ahmet Efe Çanakçı üçüncü, Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Nil Gönen dördüncü, İstanbul Yelken Kulübü’nden Kaya Osman Üner beşinci oldu.

Optimist Junior Kızlar kategorisinde Yalıkavak Yelken Kulübü’nden Derin Bartan birinci, Ariela Rudkovskaya ikinci, Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Nil Gönen ise üçüncü sırada yer aldı. Haberin devamı ➡️ www.tyf.org.tr’de. #türkiyeyelkenfederasyonu #tyf #sailing #yelken #optimist #optimistsailing #optimistjunior #urla #izmir #tyf2021millitakımseçmeyarışları ⛵️